OPINIE O NAS

4,9
Rated 4,9 out of 5
4,9 out of 5 stars (based on 16 reviews)
Excellent94%
Very good6%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Polecm firmę sprzątająca

Rated 5,0 out of 5
6 kwietnia 2021

Bardzo dobra firma sprzątająca biura i obiekty. Współpracujemy już 5 lat i jesteśmy zadowoleni

Firma Remontowa Poznań

Profesjonalne sprzątanie biura

Rated 5,0 out of 5
12 lutego 2020

Polecam sprzątanie biur w tej Firmie Sprzątającej. Bardzo wysoka jakość, mili ludzie.

Kamil

Bardzo dobra firma sprzątająca

Rated 5,0 out of 5
28 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam wszelkiego rodzaju usługi czyszczenia i sprzątania. Współpracujemy od ponad 7 miesięcy i usługi są wykonywane na złoty medal. Szkoda, że wcześniej nie znałem tej firmy. Szczerze polecam!

Mariusz Wrocław

Profesjonalne sprzątanie

Rated 5,0 out of 5
17 października 2019

Serdecznie polecamy sprzątanie w tej firmie.

Karol

Sprzątanie biur w biurowcu

Rated 5,0 out of 5
20 marca 2019

W moim biurowcu sprzątają prawie 20 biur wraz z klatką schodową. Biura nie są duże, ale z uwagi na kurz i śmieci codziennie musi być dokładnie posprzątane. Wcześniej miałam kilka firm z coraz gorszym skutkiem.. Teraz dzięki tej firmie codziennie jest posprzątane perfekcyjnie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług sprzątania, więc piszę tą opinię i polecam.

Kamila

Koszenie trawy

Rated 5,0 out of 5
20 marca 2019

Firma Ogrodnicza która wykonuje koszenie trawy w mojej firmie wykonuje to perfekcyjnie. Działają w ustalonym terminie, zawsze jest to zrobione dokładnie, więc polecam ich usługi.

Zbigniew Office Center Wrocław

Polecam

Rated 5,0 out of 5
20 marca 2019

Serdecznie polecam usługi sprzątające tej firmy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko jest wykonywane tak jak powinno.

Kamil

Mycie okien Wrocław 10 na 10

Rated 5,0 out of 5
20 marca 2019

Kilkanaście razy zleciliśmy umycie wielkich witryn sklepowych i za każdym razem zlecenie było wykonane błyskawicznie i bardzo dokładnie, Godna uwagi i polecenia firma sprzątająca z Wrocławia.

Ewa Maciąg Galeria Wroclavia Wrocław

Polecam

Rated 4,0 out of 5
20 marca 2019

Polecam pogotowie sprzątające Wrocław, generalnie wszystko ok

Mariusz Wrocław

Sprzątanie biura Wrocław polecam

Rated 5,0 out of 5
20 marca 2019

Współpracujemy z tą firmą sprzyjającą od ponad 2,5 roku i nasze firmowe biuro jest zawsze bardzo czyste. ocena 5 na 5, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam pogotowie sprzątające z Wrocławia.

Firma Informatyczna Dssoftware Wrocław

Mycie

Rated 5,0 out of 5
15 marca 2019

Właśnie ta Firma Sprzątająca Wrocław podjęła się mycia okien u mnie. Z uwagi na wysokość i trudny dostęp była potrzebna wysoka drabina, na szczęście nie był to dla nich żaden problem. Okna nie mają żadnych smug, a na dodatek zaproponowali konkurencyjną cenę, dzięki czemu podpisaliśmy umowę na cały rok, a ja otrzymałam jeszcze większą zniżkę! Oby więcej firm sprzątających tak pochodziło do klienta..

Ewa Glik

Tereny zewnętrzne

Rated 5,0 out of 5
15 marca 2019

Piszę tą opinię, ponieważ za utrzymanie terenów zewnętrznych należy im się 6+! Koszenie trawy wykonują perfekcyjnie, dbają o podlewanie, nawożenie, przycinają krzaczki oraz pielą chwasty przy skalniakach. Zimą odśnieżanie również wykonywali w prawidłowym terminie i zawsze były czyste chodniki.

Marcin

Sprzątanie biur Wrocław

Rated 5,0 out of 5
12 marca 2019

Jestem pod wielkim wrażeniem jakości sprzątania w tej firmie. Mam małe biuro 300m2 sprzątane tylko dwa razy w tygodniu, a po sprzątaniu wygląda lepiej niż u mnie w domu. Bardzo dobry kontakt, świetni mili pracownicy, a co najważniejsze bardzo konkurencyjna cena za taką jakość. Polecam!

Eliza Mrówczak

Profesjonalna firma

Rated 5,0 out of 5
12 marca 2019

Firma bardzo profesjonalna. Wykonywane usługi na najwyższym poziomie. Na pierwszy rzut oka widać że ekipa przeszkolona. Wszyscy pracownicy znają się na rzeczy i wiedzą co robić – bez zbędnych pytań. Firma sprzątająca wykonuje usługi w moim zakładzie. Polecam wszystkim

Jacek Kłosiński

Polecam

Rated 5,0 out of 5
12 marca 2019

Polecam tę firmę sprzątającą tym którzy lubią porządek i zwracają uwagę na zaangażowanie osób zajmujących się porządkowaniem. Zatrudniłem firmę do sprzątania mojego domu na Bielanach i jestem zachwycony jakością wykonywanych usług. Wszystko jest czyszcone porządnie i z dbałością o każdy szczegół. Ceny są również bardzo atrakcyjne

Michał Globisz

Bardzo dobra firma

Rated 5,0 out of 5
12 marca 2019

Firma Sprzątająca Wrocław zajmuje się porządkowaniem jednego z osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu. Widać profesjonalizm w każdym calu. Klatki schodowe są czyste, windy również, nigdzie nie leżą śmieci. Ponadto na zewnątrz również dbają o porządek

Katarzyna Janiszewska