OPINIE O NAS

4,9
4,9 out of 5 stars (based on 16 reviews)
Excellent94%
Very good6%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Polecm firmę sprzątająca

6 kwietnia 2021

Bardzo dobra firma sprzątająca biura i obiekty. Współpracujemy już 5 lat i jesteśmy zadowoleni

Firma Remontowa Poznań

Profesjonalne sprzątanie biura

12 lutego 2020

Polecam sprzątanie biur w tej Firmie Sprzątającej. Bardzo wysoka jakość, mili ludzie.

Kamil

Bardzo dobra firma sprzątająca

28 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam wszelkiego rodzaju usługi czyszczenia i sprzątania. Współpracujemy od ponad 7 miesięcy i usługi są wykonywane na złoty medal. Szkoda, że wcześniej nie znałem tej firmy. Szczerze polecam!

Mariusz Wrocław

Profesjonalne sprzątanie

17 października 2019

Serdecznie polecamy sprzątanie w tej firmie.

Karol

Sprzątanie biur w biurowcu

20 marca 2019

W moim biurowcu sprzątają prawie 20 biur wraz z klatką schodową. Biura nie są duże, ale z uwagi na kurz i śmieci codziennie musi być dokładnie posprzątane. Wcześniej miałam kilka firm z coraz gorszym skutkiem.. Teraz dzięki tej firmie codziennie jest posprzątane perfekcyjnie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług sprzątania, więc piszę tą opinię i polecam.

Kamila

Koszenie trawy

20 marca 2019

Firma Ogrodnicza która wykonuje koszenie trawy w mojej firmie wykonuje to perfekcyjnie. Działają w ustalonym terminie, zawsze jest to zrobione dokładnie, więc polecam ich usługi.

Zbigniew Office Center Wrocław

Polecam

20 marca 2019

Serdecznie polecam usługi sprzątające tej firmy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko jest wykonywane tak jak powinno.

Kamil

Mycie okien Wrocław 10 na 10

20 marca 2019

Kilkanaście razy zleciliśmy umycie wielkich witryn sklepowych i za każdym razem zlecenie było wykonane błyskawicznie i bardzo dokładnie, Godna uwagi i polecenia firma sprzątająca z Wrocławia.

Ewa Maciąg Galeria Wroclavia Wrocław

Polecam

20 marca 2019

Polecam pogotowie sprzątające Wrocław, generalnie wszystko ok

Mariusz Wrocław

Sprzątanie biura Wrocław polecam

20 marca 2019

Współpracujemy z tą firmą sprzyjającą od ponad 2,5 roku i nasze firmowe biuro jest zawsze bardzo czyste. ocena 5 na 5, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam pogotowie sprzątające z Wrocławia.

Firma Informatyczna Dssoftware Wrocław

Mycie

15 marca 2019

Właśnie ta Firma Sprzątająca Wrocław podjęła się mycia okien u mnie. Z uwagi na wysokość i trudny dostęp była potrzebna wysoka drabina, na szczęście nie był to dla nich żaden problem. Okna nie mają żadnych smug, a na dodatek zaproponowali konkurencyjną cenę, dzięki czemu podpisaliśmy umowę na cały rok, a ja otrzymałam jeszcze większą zniżkę! Oby więcej firm sprzątających tak pochodziło do klienta..

Ewa Glik

Tereny zewnętrzne

15 marca 2019

Piszę tą opinię, ponieważ za utrzymanie terenów zewnętrznych należy im się 6+! Koszenie trawy wykonują perfekcyjnie, dbają o podlewanie, nawożenie, przycinają krzaczki oraz pielą chwasty przy skalniakach. Zimą odśnieżanie również wykonywali w prawidłowym terminie i zawsze były czyste chodniki.

Marcin

Sprzątanie biur Wrocław

12 marca 2019

Jestem pod wielkim wrażeniem jakości sprzątania w tej firmie. Mam małe biuro 300m2 sprzątane tylko dwa razy w tygodniu, a po sprzątaniu wygląda lepiej niż u mnie w domu. Bardzo dobry kontakt, świetni mili pracownicy, a co najważniejsze bardzo konkurencyjna cena za taką jakość. Polecam!

Eliza Mrówczak

Profesjonalna firma

12 marca 2019

Firma bardzo profesjonalna. Wykonywane usługi na najwyższym poziomie. Na pierwszy rzut oka widać że ekipa przeszkolona. Wszyscy pracownicy znają się na rzeczy i wiedzą co robić – bez zbędnych pytań. Firma sprzątająca wykonuje usługi w moim zakładzie. Polecam wszystkim

Jacek Kłosiński

Polecam

12 marca 2019

Polecam tę firmę sprzątającą tym którzy lubią porządek i zwracają uwagę na zaangażowanie osób zajmujących się porządkowaniem. Zatrudniłem firmę do sprzątania mojego domu na Bielanach i jestem zachwycony jakością wykonywanych usług. Wszystko jest czyszcone porządnie i z dbałością o każdy szczegół. Ceny są również bardzo atrakcyjne

Michał Globisz

Bardzo dobra firma

12 marca 2019

Firma Sprzątająca Wrocław zajmuje się porządkowaniem jednego z osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu. Widać profesjonalizm w każdym calu. Klatki schodowe są czyste, windy również, nigdzie nie leżą śmieci. Ponadto na zewnątrz również dbają o porządek

Katarzyna Janiszewska